FORMACJA DUCHOWA KATECHETÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Rekolekcje, dni skupienia

1) DZIEŃ SKUPIENIA

Termin: 26 listopada 2016 r. (sobota) – WINÓW, Parafia pw. Ducha Świętego, ul. Ogrodowa 7.
Prowadzący: ks. Krzysztof Trembecki. Opłata: 30 PLN – lista zamknięta!

2) REKOLEKCJE

Termin: 9–11 grudnia 2016 r. (piątek, sobota, niedziela) – NYSA, ul. E. Gierczak 2, Diecezjalny Dom Formacyjny (dawne seminarium duchowne).
Prowadzący: Karol i Karolina Fromont. Małżeństwo z 11-letnim doświadczeniem pracy na misjach (m.in. na Filipinach, w Korei Południowej, Austrii, Niemczech, Irlandii i Stanach Zjednoczonych). Aktualnie zajmują się pracą ewangelizacyjną w różnych grupach wiekowych oraz prowadzą warsztaty ewangelizacyjne. Opłata: 160 PLN.

3) DZIEŃ SKUPIENIA

Termin: 14 stycznia 2017 r. (sobota) – ZAWADZKIE, Parafia pw. św. Rodziny, ul. Lubliniecka 5.
Prowadzące: Małe Siostry Jezusa (duchowość bł. Karola de Foucauld). Opłata: 30 PLN.

4) REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE

Termin: 17–19 marca 2017 r. (piątek, sobota, niedziela) – KLUCZBORK, ul. Strzelecka 42, Dom rekolekcyjny im. O. Leona Jana Dehona (Księża sercanie).
Prowadzący: ks. Mateusz Buczma i Szkoła Nowej Ewangelizacji z Opola. Opłata: 160 PLN.

5) DZIEŃ SKUPIENIA

Termin: 6 maja 2017 r. (sobota) – WARMĄTOWICE, ul. Olszowska 17, Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Barka”. (Dojazd: ze Strzelec Op. trzeba dojechać do ronda a następnie jechać w kierunku autostrady A-4. Jeszcze przed Sieroniowicami, w polach, będzie drogowskaz: „Barka” – po lewej stronie drogi. Tam należy skręcić w lewo, by dotrzeć do kompleksu zabudowań).
Prowadzący: ks. Józef Krawiec, kapelan Stowarzyszenia „Barka”. Dobrowolna ofiara będzie przeznaczona na potrzeby mieszkańców „Barki”.

6) WAKACYJNY DZIEŃ SKUPIENIA

Termin: 1 lipca 2017 r. (sobota) – BIEDRZYCHOWICE 117, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP.
Prowadzący: Karol i Karolina Fromont. Opłata: 30 PLN.

7)  WAKACYJNE REKOLEKCJE

Termin: 10–12 lipca 2017 r. (poniedziałek, wtorek , środa) – GŁĘBINÓW 18 B, Ośrodek Formacyjno-Wypoczynkowy „Rybak”.
Prowadzący: ks. Krzysztof Trembecki. Opłata: 160 PLN.

INFORMACJE / ZGŁOSZENIA

▪ Dzień skupienia rozpoczynamy o godz. 10.00, kończymy tego samego dnia o godz. 15.00.
▪ Rekolekcje rozpoczynamy w dniu przyjazdu o godz. 18.00, a kończymy w dniu wyjazdu o g. 13.00.
▪ Zgłoszenie udziału w rekolekcjach i dniach skupienia dokonujemy tylko drogą elektroniczną. Zgłoszenia można dokonać w następujący sposób:
1. klikamy w poniższy link
2. wypełniamy wymagane pola formularza
3. po wypełnieniu klikamy na dole formularza w ikonkę „Prześlij”
4. po przejściu tych kroków pojawi się informacja, że zgłoszenie zostało wysłane, co oznacza, że zgłoszenie zostało przeprowadzone pomyślnie.

Odpowiedzialny za duchową formację katechetów:

Ks. Krzysztof TREMBECKI – penitencjarz katedralny, diecezjalny rekolekcjonista, ojciec duchowny katechetów.