Informujemy, że 2 część materiałów dydaktycznych do klasy VI szkoły podstawowej pt. „Kościół wspólnotą zbawionych” będzie dostępna w księgarniach od 1 marca 2017 r. Poniżej zamieszczamy 8 pierwszych katechez do pobrania – Pobierz katechezy 1-8.
Ponadto, w związku z dokonanymi w systemie oświaty zmianami (klasa VI będzie kontynuowała naukę w szkole podstawowej jako klasa VII), nastąpiła również modyfikacja tematów poszczególnych jednostek lekcyjnych w 2 części materiałów dydaktycznych dla klasy VI – Pobierz aktualny spis tematów.

Poniżej zamieszczamy do pobrania materiały zawierające ćwiczenia i zadania dla uczniów stanowiące dodatek do podręcznika metodycznego do klasy V szkoły podstawowej „Jezus Chrystus naszym Zbawicielem”.
Jednocześnie informujemy, że podręcznik metodyczny do klasy V szkoły podstawowej będzie dostępny w księgarniach pod koniec października br.

Załączniki:
Pobierz plik (DODATEK do podręcznika metodycznego - klasa V.pdf)Dodatek do podręcznika - klasa V[ ]7580 kB

Poniżej zamieszczamy rozkład materiału dotyczący podręcznika diecezjalnego do klasy VI szkoły podstawowej pt. „Kościół wspólnotą zbawionych”.

Poniżej zamieszczamy szczegółowe dane o numerach programów i numerach podręczników dla wszystkich poziomów edukacyjnych obowiązujących w diecezji opolskiej.

Pragniemy poinformować, że podręcznik metodyczny dla klasy III szkoły podstawowej „Przyjmujemy Pana Jezusa” będzie do nabycia w księgarniach od wtorku 20 października 2015 r.

Informujemy, że w zakładce Katecheza/Pomoce katechetyczne znajdują się materiały mogące służyć jako pomoce katechetyczne do wykorzystania w klasie IV szkoły podstawowej.