Dyrektor: 

ks. Ginter Żmuda, ust. 29.11.2010.

Wicedyrektor:

ks. Daniel Breguła, ust. 1.01.2014.

Referat Spraw Finansowych: 

ks. Ginter Żmuda, ust. 29.11.2010.

Księgowość: 

Agnieszka Ceglarek, Anna Koloch, s. Fabiana Tomala SSND.

Referat Spraw Gospodarczych: 

ks. Ginter Żmuda, ust. 29.11.2010.

Referat ds. Budownictwa Sakralnego i Kościelnego: 

ks. Ginter Żmuda, ust. 29.11.2010.

Referat Sztuki Sakralnej i Konserwacji Zabytków: 

ks. Piotr Paweł Maniurka, ust. 31.08.1984.

Referat ds. Organistów i Organów: 

ks. Grzegorz Poźniak, ust. 25.08.2002.

Diecezjalny Konserwator i Kustosz Zabytków: 

ks. Piotr Paweł Maniurka, ust. 31.08.1984.

Radca prawny: 

mec. Marian Jagielski.

Fundusz Zapomogowy Kapłanów: 

ks. Maciej Skóra.



Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.