Wydział Finansowo –Gospodarczy informuje o spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym dla proboszczów, którzy zgłosili się poprzez złożenie ankiety do programu “Budownictwo energooszczędne” w NFOŚ.

Spotkanie odbędzie się w sali Domu Katechetycznego przy katedrze w Opolu na drugim piętrze w poniedziałek 15.04. br. o godzinie 11.00.

Spotkanie poprowadzi zespół konsultacyjny złożony z audytorów i przedstawicieli firmy sporządzającej wnioski dla parafii, z których usług proboszczowie będą mogli skorzystać. Na spotkaniu zaprezentowany zostanie program NFOŚ do którego parafie mogą aplikować o dotacje, umowy z audytorami i harmonogram przygotowania wspólnego wniosku. Na spotkaniu zostanie ustalony harmonogram wizyt audytorów w parafiach oraz zaprezentowana będzie umowa audytora z parafią. Obecność bardziej niż wskazana.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się w załącznikach poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (NFOŚ Rodzaje kosztow.doc)Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie[Budownictwo energooszczędne cz.1 Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie]227 kB
Pobierz plik (NFOŚ 2019 warunki konkursu.doc)Warunki konkursu oraz Rodzaje kosztów[Program Priorytetowy NFOŚ 2019 warunki konkursu oraz Rodzaje kosztów/wydatków kwalifikowanych]124 kB