W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w Konferencji na temat: «Realizacja inwestycji budowlanych w obiektach sakralnych» poświęconej budowie, renowacji, wyposażaniu i zabezpieczaniu obiektów sakralnych. Konferencja odbędzie się 5 czerwca 2019 r. o godz. 9.30 w Sanktuarium Św. Jacka, Centrum Kultury i Nauki WT UO w Kamieniu Śląskim przy ul. Parkowej 1A. Na konferencję zaproszeni są proboszczowie parafii, przedstawiciele zakonów oraz członkowie Parafialnych Rad Duszpasterskich. Otwarty charakter konferencji pozwala na nawiązanie kontaktów z prelegentami i przedstawicielami firm specjalizujących się w budownictwie obiektów kościelnych. To doskonała okazja, by skonsultować własne plany remontu lub modernizacji obiektów parafialnych oraz otrzymać cenne rady z zakresu nowych technologii w budownictwie sakralnym. Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator prosi o potwierdzenie udziału w niej pod nr telefonu:  33 307 01 64, 531 633 373 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Szczegółowy program konferencji znajduje się pod adresem: www.obiektysakralne.pl Konferencja odbywa się pod patronatem honorowym biskupa opolskiego Andrzeja Czai.