Duszpasterstwo Misyjne Diecezji Opolskiej zaprasza na wiosenne spotkania misyjne. Zaproszenie to kieruje w stronę Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach (kapłanów, sióstr zakonnych, alumnów, animatorów misyjnych, katechetów i wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu). Kolejne spotkania odbędą się według następującego porządku: 18 marca 2017 (sobota) – Racibórz (klasztor Annuntiata, ul. Starowiejska 152); 1 kwietnia 2017 (sobota) – Kluczbork (parafia MB Wspomożenia Wiernych); 8 kwietnia 2017 (sobota) – Nysa (katedra). Początek spotkań o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30.