Wzorem lat ubiegłych, duszpasterstwo misyjne zaprasza na jesienne spotkania misyjne. Zaproszenie kieruje w stronę Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach (kapłanów, sióstr zakonnych, alumnów, animatorów misyjnych, katechetów i wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu). Kolejne spotkania z rozpoczętej już serii odbędą się w następujących terminach i miejscach: 20 października (sobota) – Kluczbork (parafia MB Wspomożenia Wiernych) i 27 października (sobota) – Nysa (bazylika). Początek spotkań o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30.