W Wielkim Poście odbędzie się kolejna seria spotkań formacyjnych Bractwa św. Józefa, na którą zapraszają duszpasterze tej wspólnoty wraz z księżmi proboszczami poszczególnych parafii. Oto ich harmonogram: 12 marca (wtorek) o godz. 18.00 w parafii św. Jana Nepomucena w Braciszowie dla rejonu Głubczyce; 13 marca (środa) o godz. 18.00 w parafii NSPJ w Zawadzkiem dla rejonu Zawadzkie; 15 marca (piątek) o godz. 17.30 w parafii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach dla rejonu Opole; 19 marca (wtorek) o godz. 18.30 w parafii św. Agnieszki i św. Jakuba w Nysie dla rejonu Nysa; 23 marca (sobota) o godz. 17.00 w parafii Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy dla rejonu Jemielnica; 28 marca (czwartek) o godz. 18.00 w parafii św. Jana Nepomucena w Starym Koźlu dla rejonu Kędzierzyn; 28 marca (czwartek) o godz. 18.00 w parafia Krzyża Świętego w Raciborzu-Studziennej dla rejonu Racibórz; 29 marca (piątek) o godz. 18.00 w parafii św. Józefa w Opolu-Wrzoskach dla rejonu Wrzoski; 3 kwietnia (środa) o 18.00 w parafii św. Walentego w Walcach dla rejonu Krapkowice; 3 kwietnia (środa) o godz. 18.00 w parafii św. Bartłomieja w Głogówku dla rejonu Głogówek; 10 kwietnia (środa) o godz. 18.00 w Ośrodku Formacyjno-Rehablitacyjno-Wypoczynkowym Skowronek w Głuchołazach dla rejonu Prudnik; 11 kwietnia (czwartek) o godz. 18.00 w parafii św. Bartłomieja w Jełowej dla rejonu Jełowa. Dla wspólnoty Bractwa św. Józefa w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Opolu termin spotkania zostanie ustalony po rozpoczęciu nowego semestru nauki. Zapraszamy członków Bractwa, wszystkich sympatyków, jak również zainteresowanych wstąpieniem do naszej wspólnoty, które nastąpi już 1 maja w Jemielnicy. Na trwające ok. 2,5 godziny spotkanie składać się będą: Msza święta sprawowana w intencji żyjących i zmarłych braci, jak również o nowe powołania do naszej wspólnoty, konferencja formacyjna, nabożeństwo Drogi Krzyżowej lub Adoracja Najświętszego Sakramentu z jedną częścią Gorzkich Żali oraz krótkie spotkanie braterskie.Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.