Ukazało się nowe wydanie śpiewnika „Psallite Domino Sapienter”. Polecamy je szczególnie muzykom kościelnym: kantorom, organistom, członkom scholi liturgicznych.
Psallite Domino Sapienter to zbiór melodii do zmiennych tekstów śpiewów międzylekcyjnych, modlitwy wiernych, III formy aktu pokutnego. Śpiewnik stanowi niejako kontynuację pierwszego wydania z 2004 r. Zawiera jednak nowe, dotąd nigdzie niepublikowane melodie, zwłaszcza psalmów responsoryjnych. Prac redakcyjnych podjął się pięcioosobowy zespół muzyków kościelnych z diecezji gliwickiej i opolskiej (ks. Joachim Waloszek - przewodniczący, Michał Blechinger, ks. Adam Kozak, Mateusz Mandalka, Bogdan Stępień), konsultując swoje działania z szerokim gronem organistów również spoza obydwu diecezji.