Ukazało się nowe, poprawione i uzupełnione wydanie "Zwycięzcy śmierci". W skład redakcji wchodzą: ks. Helmut Sobeczko, ks. Joachim Waloszek, Michał Blechinger, s. Maria Bujalska, ks. Andrzej Demitrów, ks. Franciszek Koenig, ks. Adam Kozak, Mateusz Mandalka, ks. Erwin Mateja, ks. Maciej Skóra, Bogdan Stępień. Na 464 stronach (poprzednie wydanie 332 str.) zebrano teksty liturgiczne, komentarze i śpiewy wykorzystywane podczas Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocnej. Oprawa twarda, uniemożliwiająca samoczynne zamykanie się otwartej książki.

Nowości, które zasługują na uwagę:

- nowy przekład czytań wg nowego wydania Lekcjonarza Mszalnego;

- nowe melodie psalmów responsoryjnych, a także aklamacje i inne śpiewy w opracowaniu na 3 głosy równe dla zespołów śpiewaczych, psałterzystów i kantorów;

- nowy dobór propozycji śpiewów podczas Triduum Paschalnego;

- Liturgia Godzin (Godzina Czytań, Jutrznia, Modlitwa w ciągu dnia, Nieszpory, Kompleta) od Wielkiego Piątku do Niedzieli Zmartwychwstania;

- Teksty pieśni z Drogi do Nieba;

- Śpiewy łacińskie z zapisem neum