Serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który w sobotę, 6 stycznia 2018 roku, przemaszeruje ulicami Opola. Już po raz szósty spotkamy się, aby uczcić dzień, kiedy nowonarodzony Jezus objawił się światu w osobach Trzech Króli. Hasło, towarzyszące w tym roku Orszakowi, to „Bóg jest dla wszystkich” – te słowa franciszkańskiego pozdrowienia wskazują na wartości, o które powinien zabiegać każdy człowiek. 

Program orszaku:

15.00 – rozpoczęcie orszaku na placu przy ul. Barlickiego (parking przed wejściem głównym do amfiteatru obok stawku Barlickiego); tegoroczna trasa orszaku: wyruszamy z ul. Barlickiego, następnie przechodzimy ul. Piastowską i ul. Korfantego w kierunku dworca, później skręcamy w ul. Krakowską i przechodzimy przez Plac Wolności w stronę Rynku, gdzie odbędzie się koncert: „Dzieci małemu Jezusowi”;

17.00 – kościół oo. Franciszkanów, „Oratorium o Bożym Narodzeniu” – Jan Sebastian Bach - wystąpi: Jasnogórski Chór Chłopięco-Męski PUERI CLAROMONTANI oraz Orkiestra Kameralna Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Opolu. Szczegółowe informacje: www.wk.diecezja.opole.plPliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.