Wszystkich, którzy pragną połączyć pasję wędrowania z kijkami z modlitwą i przekonać siebie i innych, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”, zapraszamy do wzięcia udziału w 9. Diecezjalnej Pielgrzymce Entuzjastów Nordic Walking z Gogolina na Górę Św. Anny, która odbędzie się w sobotę 2 czerwca br. Pielgrzymka – podobnie jak w ubiegłych latach - została zorganizowana przy współpracy Urzędu Miasta Gogolina, Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Gogolińskiej oraz Gminnego Ośrodka Zdrowia w Gogolinie. W programie: wymarsz o godz. 9.00 sprzed kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie, Msza Święta w kościele św. Krzyża przy Placu Trzech Krzyży na Górze Św. Anny ok. godz. 14.00, powrót do Gogolina autokarem lub pieszo. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo lub telefonicznie u p. Piotra Giecewicza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; 77 4076833.