Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej zaprasza wszystkich Muzyków Kościelnych na rekolekcje, które odbędą się w Instytucie Naukowo-Badawczym -  Księdza Sebastiana Kneippa Zespole Rehabilitacyjno – Wypoczynkowym-Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śląskim w dniach 25-27.06. Rozpoczęcie w poniedziałek o godz. 14:00 obiadem, zakończenie w środę ok. 13:30 po obiedzie. Nauki rekolekcyjne wygłosi diecezjalny duszpasterz muzyków kościelnych - ks. Piotr Kierpal. Koszt 250 zł (zakwaterowanie + wyżywienie). Zgłoszenia przyjmowane są do 17.06. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.