Wszystkich należących do wspólnot, ruchów i stowarzyszeń katolickich zapraszamy do udziału w diecezjalnym kongresie, który odbędzie się w sobotę 13 października 2018 r. w auli i kościele seminaryjnym w Opolu (przy ul. Drzymały 1).

Program:

10:00 Zawiązanie wspólnoty

10:30 Konferencja: Źródła poruszeń duchowych - o. Jacek Drabik SJ

Spotkania w małych grupach w temacie konferencji

12:00 Eucharystia – przewodniczy bp Paweł Stobrawa

13:00 Obiad

14:00 Podsumowanie spotkania w grupach.

Skrzynka pytań

15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Zapisy przyjmuje ks. Mateusz Buczma (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), informujemy, że fakt zapisania się na kongres oznacza równocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celach organizacyjnych. Po 13 października b.r. powyższe dane zostaną usunięte.