Wspólnota Błogosławieństw w Strzelcach Opolskich, ul.  Powstańców Śląskich  zaprasza bardzo serdecznie  na miesięczny dzień skupienia w sobotę 10 listopada  2018 r. Całość spotkania  odbędzie  się w kościele parafialnym św. Wawrzyńca, ul. Kołłątaja 9. Samochody proszę parkować przy ulicy Powstańców Śląskich obok domu sióstr. Po zakończeniu Siostry wszystkich chętnych zapraszają do swojej wspólnoty, by obejrzeć dom.

Program przedstawia się następująco:

9.00 - Msza św. z homilia /kościół parafialny/

10.00 - Przerwa na kawę /salka katechetyczna/

10.30 - Wykład S.M. Amaty „ Historia Rut - moją historią. Wiara i poznanie siebie drogą do głębi życia”. /salka katechetyczna/

11.45 - Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym  Sakramencie (w czasie adoracji możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty)

12.20 - Modlitwa południowa i zakończenie adoracji