Liturgiczny kurs dla operatorów sprzętu audiowizualnego odbędzie się w Diecezjalnym Ośrodku Formacyjnym w Opolu (ul. Kard. Kominka 1a) w następujące soboty Wielkiego Postu: 23 lutego, 2 i 9 marca 2019 r. Rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenie ok. 15.00. Zgłoszenia należy kierować do 20 lutego 2019 r. na adres Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej w Opolu: tel. 77 44 32 130; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Na pierwszym spotkaniu należy przedłożyć pismo rekomendujące od ks. proboszcza parafii oraz dwie fotografie (legitymacyjne). Koszt kursu – w zależności od ilości uczestników – wyniesie ok. 200 zł.