Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej zaprasza schole liturgiczne działające przy parafiach w diecezji opolskiej do uczestnictwa w XVII Przeglądzie Scholi Liturgicznych - WRZOSOLA 2019. Odbędzie się on w sobotę 06.04.br w Opolu-Wrzoskach. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 01.04.br. Tegoroczna WRZOSOLA będzie miała charakter warsztatów wokalno–instrumentalnych połączonych z prezentacją utworów przy współpracy z powiększoną orkiestrą smyczkową działającą przy parafii św. Antoniego w Zdzieszowicach. W czasie trwania przeglądu, odbędzie się prezentacja chóru chłopięcego Pueri Cantores Opolienses działającego w Diecezjalnym Instytucie Muzyki Kościelnej w Opolu.

Regulamin do pobrania tutaj  zobacz tekst PDF.