Wszystkich, którzy pragną połączyć pasję wędrowania z kijkami z modlitwą i przekonać siebie i innych, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”, zapraszamy do wzięcia udziału w 10. Diecezjalnej Pielgrzymce Entuzjastów Nordic Walking z Gogolina na Górę Św. Anny, która odbędzie się w sobotę 22 czerwca br. W programie: wymarsz o godz. 9.00 sprzed kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie, Msza Święta w Bazylice św. Anny na Górze Św. Anny ok. godz. 14.00; powrót do Gogolina będzie możliwy autokarem. Zgłoszenia u p. Piotra Giecewicza mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 77 4076930.