Biskup Opolski zaprasza mieszkańców miasta Opola na nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny w sobotę 22 czerwca b.r.

Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 20:00 w kościele św. Wojciecha i MB Bolesnej („Na Górce”), następnie w krótkiej procesji uczestnicy udadzą się do katedry, gdzie nastąpi ponowienie Aktu Zawierzenia Miasta opiece Matki Bożej Opolskiej i Apel Jasnogórski.

Mile widziany będzie udział w nabożeństwie pocztów sztandarowych oraz przedstawicieli Służby Liturgicznej i Dzieci Maryi oraz delegacji mężczyzn z poszczególnych parafii do niesienia wizerunku Matki Bożej Opolskiej w procesji. Zgłoszenia takich delegacji można dokonać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Po zakończeniu części modlitewnej Biskup Opolski zaprasza uczestników na spotkanie przy ciastku do ogrodu domu biskupiego przy katedrze.