Diecezjalny Duszpasterz Muzyków Kościelnych zaprasza na rekolekcje dla organistów i muzyków kościelnych diecezji gliwickiej i opolskiej, które odbędą się w pierwszym tygodniu wakacyjnym, od 25. do 27. czerwca 2019 (wtorek – czwartek), w ośrodku „Oblacka Przystań” na terenie Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku koło Lublińca (ul. Posmyk 5, 42-700 Lubliniec).
Rekolekcje poprowadzi tegoroczny neoprezbiter zaangażowany w dzieło muzyczne, absolwent DSO w Gliwicach, ks. Wojciech Kiełkowski. Rozpoczęcie rekolekcji we wtorek o godz. 14.00; zakończenie 27. czerwca ok. godz. 13.00. Koszt udziału: 250 zł.
Zgłoszenia do udziału w rekolekcjach przyjmowane są do niedzieli 23. czerwca 2019 roku, pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.