15 lipca 2019 r. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr (Wiktorówki 1, Małe Ciche 34-531 Murzasichle) poświęcona zostanie tablica upamiętniająca ks. Krzysztofa Grzywocza. O godz. 13.30 sprawowana będzie Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Czai, a po liturgii nastąpi poświęcenie tablicy.

Na tablicy umieszczono następujący napis: Ks. dr Krzysztof GRZYWOCZ, ur. 1962, zaginął 17 VIII 2017 r. w okolicach szczytu Bortelhorn w Szwajcarii. Kapłan diecezji opolskiej, ojciec duchowny, wykładowca uniwersytecki, rekolekcjonista, egzorcysta, terapeuta, taternik, alpinista, nasz przyjaciel.