Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

Moi Młodzi Przyjaciele

Zapraszam Was serdecznie na Ekumeniczną Modlitwę Młodych. W Roku Wiary chcemy spotkać się z młodymi ewangelikami w I Niedzielę Adwentu o godz. 15.30 w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu na ul. Drzymały 1. To ważne spotkanie dla młodzieży, które od lat wpisuje się w życie wiary naszej diecezji . Przyjedźcie z Waszymi duszpasterzami. Zaproście Waszych rówieśników. W jedności na modlitwie będziemy razem prosić naszego Pana Jezusa Chrystusa o to, abyśmy „trwali mocno w wierze” (1 Kor 16,13). Bo jak mówił papież Benedykt XVI do zgromadzonych na środowej audiencji24 października br.: „nasze czasy wołają o chrześcijan, którzy byliby porwani przez Chrystusa, którzy wzrastaliby w wierze dzięki zażyłości z Pismem Świętym i sakramentami. Ludzi będących niemal otwartą księgą opowiadającą doświadczenia nowego życia w Duchu Świętym, obecności Boga wspierającego nas w drodze i otwierającego na życie, które nigdy nie będzie miało końca”.

Czekamy na Was z radością! Szczęść Boże i do zobaczenia w niedzielę 2 grudnia 2012 r. w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu.

Wasz biskup

† Andrzej CzajaPliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.