Delegaci Biskupa Opolskiego do oceny publikacji religijnych

(ust. 01.12.2010):
  • Bp Jan Kopiec
  • Ks. Tadeusz Dola
  • Ks. Zygfryd Glaeser
  • Ks. Piotr Jaskóła
  • Ks. Piotr Morciniec
  • Ks. Stanisław Rabiej
  • Ks. Helmut Sobeczko

 

Międzydiecezjalna Komisja ds. duszpasterstwa liturgicznego i muzyki kościelnej

(dla diecezji gliwickiej i opolskiej):
  • Ks. Helmut Jan Sobeczko – przewodniczący
  • Ks. Konrad Kołodziej – I wiceprzewodniczący (diec. gliwicka)
  • Bp Rudolf Pierskała
  • Ks. Helmut Eckert (diec. gliwicka)
  • Ks. Andrzej Hanich
  • Ks. Joachim Kobienia
  • Ks. Bernard Koj (diec. gliwicka)
  • Ks. Krzysztof Konieczny (diec. gliwicka)
  • Ks. Erwin Mateja
  • Ks. Józef Mikołajec
  • Ks. Bernard Plucik (diec. gliwicka)
  • Ks. Krystian Worbs (diec. gliwicka)
  • Ks. Marcin Worbs

Podkomisja Muzyki Kościelnej:

  • Ks. Joachim Waloszek – II wiceprzewodniczący
  • P. Alfred Bączkowicz
  • P. Mariola Brzoska (diec. gliwicka)
  • P. Józef Chudalla
  • P. Jan Dolny
  • Ks. Bogdan Kicinger (diec. gliwicka)
  • Ks. Franciszek Koenig (diec. gliwicka)
  • Ks. Jerzy Kowolik
  • P. Remigiusz Pośpiech
  • Ks. Grzegorz Poźniak
  • Ks. Piotr Tarlinski
  • P. Brygida Tomala (diec. gliwicka)

 

Międzydiecezjalna Komisja ds. Ekumenizmu

(dla diecezji gliwickiej i opolskiej – ust. 01.12.2010):
  • Ks. Piotr Jaskóła – przewodniczący
  • Ks. Zygfryd Glaeser – zastępca przewodniczącego
  • Ks. Piotr Burczyk
  • Ks. Hubert Czernia
  • Ks. Eugeniusz Gogoliński (diec. gliwicka)
  • Ks. Aleksander Kawa
  • Ks. Dariusz Klejnowski-Różycki (diec. gliwicka)
  • Ks. Manfred Kokott
  • Ks. Walter Lenart
  • Ks. Edmund Podzielny
  • Ks. Rajmund Porada
  • Ks. Stanisław Rabiej

 

Diecezjalna Komisja ds. Budownictwa Sakralnego i Kościelnego

(ust. 01.12.2010):
  • Ks. Ginter Żmuda – przewodniczący
  • Ks. Alfred Skrzypczyk – zastępca przewodniczącego
  • P. Wiesław Baran
  • P. Zdzisław Budziński
  • P. Jarosław Kuźlik
  • P. Krystyna Piecuch
  • Ks. Rafał Siekierka
  • P. Dawid Waloszek

 

Diecezjalna Komisja ds. Sztuki i Konserwacji Zabytków

(ust. 01.12.2010):
  • Ks. Piotr Paweł Maniurka – przewodniczący
  • Ks. Wojciech Lippa – zastępca przewodniczącego
  • P. Łucja Bagińska
  • Ks. Ryszard Kinder
  • P. Marian Molenda
  • P. Iwona Solisz


 



Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.