Ks. Leszek Machulak, proboszcz parafii św. Jana Ewangelisty w Paczkowie, bardzo serdecznie zaprasza na charytatywny koncert „Serce dla Powodzian”, który odbędzie się w sobotę 5 października o godz. 18.00 na paczkowskim rynku, a dodatkowo będzie transmitowany na żywo w Telewizji Trwam. Podczas koncertu wystąpi zespół „Mała Armia Janosika”. Wydarzenie jest organizowane w celu pozyskania funduszy na pomoc dla najbardziej potrzebujących powodzian na terenie województwa opolskiego i dolnośląskiego. Zbiórka środków odbędzie się za pomocą wpłaty na konto lub sms podany na ekranach telewizorów podczas transmisji. Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Bonifraterską, Gminę Paczków, parafię św. Jana Ewangelisty w Paczkowie, Fundację Instytutu Kultury i Edukacji oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie oraz pod patronatem Telewizji Trwam.

7 Koncert Powodzian