Z nadzieją zmartwychwstania informujemy, że we wtorek 4 lipca br. w wieku 51 lat odszedł do wieczności śp. ks. Norbert Biadacz, kapłan diecezji gliwickiej, proboszcz parafii Matki Boskiej Królowej Wszechświata w Tarnowskich Górach-Pniowcu.

Uroczystości żałobne:

• Msza św. żałobna zostanie odprawiona w piątek 7 lipca br. o godz. 16.00 w parafii Matki Boskiej Królowej Wszechświata w Tarnowskich Górach-Pniowcu;

Polecajmy śp. ks. Norberta Bożemu Miłosierdziu:

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Norbert, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.