Z nadzieją zmartwychwstania informujemy, że we wtorek 8 sierpnia br. w wieku 91 lat zmarł śp. ks. Ryszard Stokłosa, kapłan diecezji gliwickiej, emerytowany proboszcz parafii Trójcy Świętej w Rachowicach.

Uroczystości żałobne:

• Msza św. żałobna zostanie odprawiona w niedzielę 13 sierpnia br. o godz. 17.00 w kościele pw. Trójcy Świętej w Rachowicach;

Polecajmy śp. ks. Ryszarda Bożemu Miłosierdziu:

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Ryszard, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.