Z nadzieją zmartwychwstania informujemy, że w niedzielę 18 lutego 2024 r. w 68. roku życia, w 43. roku kapłaństwa zmarł ks. Jerzy Młynek ze Zgromadzenia Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, który od 2013 r. pracował jako wikariusz i asystent w parafii św. Michała Archanioła w Grodkowie.

Uroczystości żałobne:

• Msza św. żałobna zostanie odprawiona w piątek 23 lutego 2024 r. o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Grodkowie;

Polecajmy śp. ks. Jerzego Bożemu Miłosierdziu:
Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Jerzy, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.