Z nadzieją zmartwychwstania informujemy, że w niedzielę 3 marca 2024 r. w 74. roku życia i w 47. roku kapłaństwa zmarł ks. Józef Leligdon, kapłan diecezji gliwickiej, emerytowany proboszcz parafii św. Wawrzyńca w Zabrzu-Mikulczycach.

Uroczystości pogrzebowe:

Polecajmy śp. ks. Józefa Bożemu Miłosierdziu:

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Józef, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.