W niedzielę 21 lipca 2024 r. MIVA Polska, Krajowe Duszpasterstwo Kierowców oraz Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelcach Opolskich organizuje Misyjny Festyn Świętego Krzysztofa, który będzie zarazem rozpoczęciem obchodów 25. Ogólnopolskiego Tygodnia Świętego Krzysztofa i Tygodnia Bezpiecznego Kierowcy. O godz. 11.15 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelcach Opolskich zostanie odprawiona Msza św. w intencji kierowców i dobroczyńców MIVA Polska. Eucharystii przewodniczyć będzie oraz Słowo Boże wygłosi biskup Rudolf Pierskała. Po Mszy św. nastąpi poświęcenie pojazdów. W godz. 16.00-20.00 na placu przyparafialnym i w namiocie festynowym odbędzie się Misyjny Festyn. W programie: występy Ricky „Liona” Lumanisha z Konga oraz indiańskiego zespołu „Los Companieros” z Peru, świadectwa misjonarzy, atrakcje dla dzieci i konkursy z nagrodami oraz licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup środków transportu dla misjonarzy.

10 Festyn Misyjny