Ks. Tomasz Szczeciński, dyrektor DTD Nazaret, bardzo serdecznie zaprasza na inaugurację działalności Diecezjalnego Domu Towarzyszenia Duchowego „Nazaret” przy Sanktuarium św. Józefa w Jemielnicy, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2024 r.

Centralnym punktem będzie sobotnia Msza św. o godz. 11.00 sprawowana przez biskupa opolskiego Andrzeja Czaję, po której Ksiądz Biskup poświęci pomieszczenia DTD Nazaret.

W niedzielę zaś Mszy św. o godz. 11.00 przewodniczyć będzie bp Andrzej Przybylski, biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej.

W programie dwudniowych uroczystości zaplanowano także: konferencje formacyjne, które wygłoszą: o. Marcin Ciechanowski OSPPE (podprzeor Klasztoru o. Paulinów na Jasnej Górze), ojciec Rajmund Guzik (cysters), ks. Tomasz Szczeciński i p. Grzegorz Czerwicki; wieczór uwielbienia; panel dyskusyjny pt. „Jak prowadzić życie duchowe we współczesnym świecie?” (z udziałem o. Rajmunda Guzika, s. Doroty Dolores Zok, ks. Tomasza Szczecińskiego); zwiedzenia pocysterskich obiektów sakralnych; projekcję filmu pt. „Wolni. Podróż do wnętrza”; nabożeństwo różańcowe i możliwość odwiedzenia DTD Nazaret.

17 Inauguracja DTD Nazaret