Ks. Mariusz Sobek, diecezjalny moderator Żywego Różańca, zaprasza na 8. Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca, która odbędzie się w sobotę 19 października br. na Górze Świętej Anny. Towarzyszyć jej będzie motto: «Z Maryją uczestniczę we wspólnocie Kościoła». Rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenie ok. 15.30. W programie: Msza św. pod przewodnictwem biskupa Pawła Stobrawy, adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi, konferencja (którą wygłosi ks. Łukasz Szuster, diecezjalny duszpasterz Dzieci Maryi), modlitwa różańcowa z procesją do ołtarza papieskiego, spotkanie z Siostrami Loretankami z Warszawy. W czasie pielgrzymki będzie możliwość nabycia odznaki Żywego Różańca oraz publikacji książkowych Wydawnictwa Sióstr Loretanek, a w czasie przerwy będzie można zakupić lekki posiłek i napoje.

19 Pielgrzymka ZR