Ks. Janusz Iwańczuk, moderator Diecezjalnego Dzieła Modlitwy za Kapłanów „Oremus”, bardzo serdecznie zaprasza na Mszę św. z okazji 9. rocznicy powołania Diecezjalnego Dzieła Modlitwy za Kapłanów „Oremus”, która zarazem rozpocznie jubileuszowy 10. rok działalności. Spotkanie odbędzie się w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, patrona Dzieła „Oremus” – we wtorek 22 października – w kościele pw. św. Aleksego w Opolu (ul. Szpitalna 17).
W programie:
  • godz. 18.00 – konferencja formacyjna;
  • godz. 18.30 – Msza św. pod przewodnictwem biskupa Pawła Stobrawy w intencji papieża, biskupów, kapłanów, diakonów i osób życia konsekrowanego, a także o nowe i święte powołania z naszych wspólnot parafialnych.
Zaproszenie skierowane jest do wszystkich Diecezjan, a zwłaszcza osób zrzeszonych w Diecezjalnym Dziele Modlitwy za Kapłanów „Oremus” (m.in. członkowie Apostolatu Margaretka i wszystkie osoby podejmujące systematyczną modlitwę za powołanych i o powołania), a także osób życia konsekrowanego.