Wszystkich Diecezjan, a zwłaszcza rodziny z dziećmi, zapraszamy w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych (31 października 2024 r.) do wspólnej modlitwy w Opolu. W tym roku modlitwę w intencji naszych rodzin, a szczególnie o dobre przygotowanie dzieci do udziału w Eucharystii, będziemy zanosić za wstawiennictwem Wszystkich Świętych, a zwłaszcza bł. Carlo Acutisa, obecnego w znaku relikwii.
W programie:
  • o godz. 17.15 – rozpoczęcie procesji z relikwiami bł. Carla w kościele Ojców Franciszkanów, następnie przejście ulicami opolskiego Śródmieścia do kościoła pw. Matki Bożej Bolesnej i św. Wojciecha „na Górce”,
  • o godz. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem biskupa Waldemara Musioła,
  • o godz. 19.00 spotkanie przy ciepłej herbacie i ciastku, a następnie czuwanie przy relikwiach, które poprowadzi Wspólnota Domowego Kościoła.

6 Wieczór Acutis