Z nadzieją zmartwychwstania informujemy, że w czwartek 27 czerwca br. podczas górskiej wyprawy zginął tragicznie ks. Paweł Pilśniak, najmłodszy kapłan diecezji gliwickiej, wikariusz parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach.

Uroczystości pogrzebowe:

• Msza św. żałobna zostanie odprawiona w poniedziałek 8 lipca 2024 r. o godz. 19.30 w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach. Po Eucharystii rozpocznie się czuwanie modlitewne, o godz. 21.30 zostaną odprawione nieszpory;

Polecajmy śp. ks. Pawła Bożemu Miłosierdziu:
Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Paweł, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.